Titles you rated
The TerminatorRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0