Movies
Ratings
67
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.5
Dear JohnRated ★ 3.5
John Tucker Must DieRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0