Titles you rated
- HamiltonRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- MaterialistsRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 3.0
- The World of LoveRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0- It Was Just an AccidentRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 2.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.5- Time to HuntRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0