Movies
Ratings
91
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
SullyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.0