Movies
Ratings
169
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
WantedRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0