Movies
Ratings
306
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0- The Last RideRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Time RenegadesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0