Movies
Ratings
25
Eight BelowRated ★ 5.0
BlackRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Eden LakeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0