Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0- HarbinRated ★ 2.5

John WickRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
- IncantationRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.5
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.5
Resident Evil: Death IslandRated ★ 1.5
SleepRated ★ 3.0- CobwebRated ★ 2.5
Fast XRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5- Chun Tae-ilRated ★ 2.5