Series
Ratings
53
BakumanRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 5.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 4.0
「琴浦さん」Rated ★ 4.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 4.0
Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 3.5
Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 3.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0