Movies
Ratings
801
F1: The MovieRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0- WhiplashRated ★ 4.5
- Kill BoksoonRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 5.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5