Movies
Ratings
1736
MovingRated ★ 3.5- A Deadly American MarriageRated ★ 2.0
- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
- A House of DynamiteRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 2.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 5.0
NewnessRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Happy HourRated ★ 4.0
The ChildRated ★ 3.5
NoiseRated ★ 1.0
Orphan: First KillRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Bring Her BackRated ★ 3.0
GaslightRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 1.0