Movies
Ratings
29
Glory RoadRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 1.5
The Last SongRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0