Movies
Ratings
70
AvatarRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- National Theatre Live: CoriolanusRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0