Movies
Ratings
43
Bullet TrainRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0