Titles you rated
CallRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5- PersonaRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0