Movies
Ratings
895
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0