Movies
Ratings
867
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5- Method ActingRated ★ 3.0
Sherlock, Jr.Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
Broken BlossomsRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The SummerRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 4.0- Jango: UnchargedRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0