Series
Ratings
17- MessiahRated ★ 4.0
大军师司马懿之虎啸龙吟Rated ★ 4.5
大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam ZZRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.0
Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0