Titles you rated
- BallerinaRated ★ 1.5
- AnujaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0- The People UpstairsRated ★ 3.5
- Umibe no machi no yakusokuRated ★ 1.5
Sleeping Forest MichikoRated ★ 2.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- Fair PlayRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
BakumanRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0- The BabysitterRated ★ 3.0
- The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5