Movies
Ratings
888- WindfallRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Lost BusRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
CreepRated ★ 4.0- Creep 2Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
The Woman In The WindowRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0- Night Always ComesRated ★ 2.5