Titles you rated
Sing StreetRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5- Alice in EarnestlandRated ★ 4.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5