Movies
Ratings
972
CommitmentRated ★ 3.0- National SecurityRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
MommyRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
CartRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
Thread of LiesRated ★ 3.0