Movies
Ratings
399
The Lion KingRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 4.0
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 5.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5