Titles you rated
The MercilessRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 5.0- The Thief and the CobblerRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The Truth BeneathRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
SpyRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0