Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0