Movies
Ratings
142
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5