Movies
Ratings
1041
BladeRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 5.0- Tears in the AmazonRated ★ 4.0
- Battlestar Galactica: Blood & ChromeRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 5.0
20th Century Boys - Chapter 2: The Last HopeRated ★ 2.0
The Darkest HourRated ★ 1.0
RiddickRated ★ 4.0
DoomsdayRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.0
TimelineRated ★ 2.0
Japan SinksRated ★ 2.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.0
GantzRated ★ 2.0
SpliceRated ★ 3.0