Movies
Ratings
31
Love ActuallyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0