Movies
Ratings
430
ParasiteRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 1.5- UnlockedRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0