Movies
Ratings
80
The Italian JobRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0