Movies
Ratings
36- BargainRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The MauritanianRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 5.0
MarshallRated ★ 4.5
Patriots DayRated ★ 4.0
The Burning PlainRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0- 3096 DaysRated ★ 5.0
Winter's BoneRated ★ 5.0
Wild ThingsRated ★ 5.0
8MMRated ★ 3.0
Out of TimeRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 5.0
Mystic RiverRated ★ 5.0
DoubtRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0