Movies
Ratings
353
TenetRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
LeonRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5