Movies
Ratings
227
My Night at Maud'sRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5- The CollectorRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.5
The Bakery Girl of MonceauRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- SproutRated ★ 3.5
- The World of LoveRated ★ 3.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 4.0- A Short Film About KillingRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5