Movies
Ratings
487- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Julia's EyesRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.0
TogoRated ★ 3.5- HachikoRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5