Movies
Ratings
639
ChawRated ★ 1.0
SunflowerRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
AlfieRated ★ 3.5- Big StanRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 5.0- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5