Movies
Ratings
1171
Young AhmedRated ★ 3.5- Coup de ChanceRated ★ 3.0
GirlhoodRated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 3.5
- SiratRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 4.0
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
How to Have SexRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0