Movies
Ratings
106
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5