Movies
Ratings
364
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Going by the BookRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 0.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 5.0- Hide N SeekRated ★ 3.0