Movies
Ratings
15
Take OffRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0