Movies
Ratings
145
SilencedRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 2.0
MulanRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 1.5- Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0