Movies
Ratings
403
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- Wall to WallRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- UnlockedRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 5.0- The InvitationRated ★ 3.0
The Other ChildRated ★ 2.0