Movies
Ratings
2189- Whispering WaterRated ★ 3.0
MaXXXineRated ★ 2.5- War MachineRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 3.5
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
Super Happy ForeverRated ★ 3.0
Oslo, August 31stRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
NoiseRated ★ 2.0- HumintRated ★ 3.0
- The Chronology of WaterRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.5
The Taste of OthersRated ★ 3.5- M3GAN 2.0Rated ★ 3.0