Movies
Ratings
205
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
Marty SupremeRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
BrightRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
Panic RoomRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 4.0