Movies
Ratings
348- MicrohabitatRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0- Fall in Love at First KissRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
DumboRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5