Movies
Ratings
142- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
HairRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Two Night StandRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0