Movies
Ratings
31
King and the ClownRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0