Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0- PapermanRated ★ 3.5

LUCK KEYRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5- BrothersRated ★ 3.5
CitizenfourRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.5