Movies
Ratings
175
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 0.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5- No Mercy for the RudeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Greatest ExpectationsRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5