Movies
Ratings
249
Dirty DancingRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
War RoomRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.5
The Jane Austen Book ClubRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
SéraphineRated ★ 4.0
To LiveRated ★ 5.0
Blossom AgainRated ★ 3.0
Taipei ExchangesRated ★ 5.0
Traces of LoveRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0
Air DollRated ★ 4.0
Five Senses of ErosRated ★ 1.0
Love NowRated ★ 2.0
A Walk to RememberRated ★ 3.0