Movies
Ratings
237
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5